Kontakt oss








    Denne nettsiden benytter reCAPTCHA for beskyttelse mot spam. Les Googles personvernerklæring og
    vilkår for mer informasjon.

    Svein Boasson AS

    Kokstadveien 31C,     5257 Kokstad

    TLF: 55 98 39 90

    Elin Haugen

    Leder av hageavdelingen 

    Tlf: 55 98 39 90

    Mob: 976 49 291

    E-post: elin@sveinboasson.no

     

    Oddvar Grønseth

    Leder av anleggsavdelingen

    Tlf: 55 98 39 90

    Mob: 934 17 945

    E-post: oddvar@sveinboasson.no

     

    Gunn Hosøy

    Leder av grøntavdeling

    og opplæring

    Tlf: 55 98 39 90

    Mob: 932 32 418

    E-post: gunn@sveinboasson.no

    Sigurd L. Boasson

    Daglig Leder


    Tlf: 55 98 39 98

    Mob: 913 21 218

    E-post: sigurd@sveinboasson.no

    Jan Sverre Nesbø

    Tilbudsansvarlig


    Tlf: 55 98 39 95

    Mob: 482 31 617

    E-post: jan@sveinboasson.no

    Kjell Arne Johnsen

    Driftsleder


    Tlf: 55 98 39 90

    Mob: 93 23 24 12

    E-post: kaj@sveinboasson.no

    Heidi Hallén-Rød Verlo

    K-HMS Leder


    Tlf: 55 98 39 90

    Mob: 922 32 377

    E-post: heidi@sveinboasson.no

    Les vår personvernerklæring

    Design og utvikling av Destillert Reklame